oferta

Każdy z nas ma wolny wybór, zacząć kształtować swoje życie według istniejących praw albo pozwolić losowi, aby zapanował nad nami i tym samym zmarnować szansę.
Wielu ludzi doskonale zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę, ale odkładają zajęcie się swoim rozwojem na później, kiedy będą mieli więcej czasu. Nie ma jednak nic ważniejszego od twojej życiowej pomyślności, nie wolno ci odkładać jej na później!

Może pragniesz poprawy sytuacji zawodowej lub masz jakiś inny wymagający niezwłocznego rozwiązania problem. A może chcesz po prostu, by twe życie stało się pełniejsze, do tej pory jednak nie wiedziałeś, jak się do tego zabrać.
Możesz stać się panem swego losu. Aby tak się stało, nie musisz rezygnować z rodziny, zawodu, dotychczasowego miejsca zamieszkania i podążyć za jakimś hinduskim guru, który wprowadzi cię w tajniki istnienia. Gdyby tak miała wyglądać twoja droga, przyszedłbyś na świat w Indiach.
Twórcą własnego życia można zostać wszędzie, bo wszędzie i zawsze możesz nauczyć się panować nad złością, strachem, zawiścią, próżnością i nienawiścią, a więc nad swoim życiem.
Być panem swego losu, to czynić to, co według nas jest słuszne i ważne, i żyć tą wiedzą na co dzień.

 

Obszar pomocy:

depresja, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia jedzenia, zaburzenia zachowania i emocji. Pracuję zarówno z młodzieżą jak i z osobami dorosłymi.

Rodzaje wsparcia:

Konsultacja psychoterapeutyczna.

Jeżeli masz potrzebę spotkać się i porozmawiać, proponuję umówić się na wstępną konsultację. Pomogę Ci określić problem z którym przychodzisz, wskażę formę pomocy właściwą dla Ciebie. Nie zobowiązuje Cię to do podjęcia terapii. W przypadku podjęcia decyzji o psychoterapii wspólnie określamy jej cele i zasady.

  • psychoterapia indywidualna,
  • dłuższy cykl regularnych spotkań z psychoterapeutą. Sesje terapeutyczne odbywają się zazwyczaj raz,  w tygodniu. Rozmowy w mają charakter poufny.

Cennik:

konsultacja psychoterapeutyczna  90 zł za 60 min.

psychoterapia indywidualna           90 zł za 60 min.